GOTRANS

– Wojciech Godos

 

Naszą specjalizacją jest transport drogowy różnego rodzaju ładunków, zarówno własnym taborem samochodowym (naszą flotą ciężarową), jak i świadczymy usługi spedycyjne dla przewozów realizowanych przez partnerską sieć firm transportowych.

Od 2006 r. świadczymy usługi transportowe
i wspieramy naszych klientów w logistyce.

 

Naszą renomę i stabilną pozycję na rynku zawdzięczamy dbałości o szczegóły i indywidualne potrzeby, terminowości i zapewnieniu bezpieczeństwa przesyłkom.

 

Nieustannie rosnąca grupa odbiorców, stałe wieloletnie współprace, nie były by bez Was możliwe.

 

Dziękujemy Wam za wasze zaufanie!

Transport międzynarodowy / transport intermodalny / spedycja i dostawy od drzwi do drzwi do klienta.

 

Teraz oferujemy nowe możliwości. W związku ze zmianami w globalnym handlu, rosnącymi światowymi cenami transportu, energii, paliw i ochrony środowiska łączymy naszą flotę z koleją. Nasz terminal przeładunkowy znajduje się w Dorohusku.

Dla naszych klientów importujemy sprowadzamy pszenicę i ropę ze wschodu do Polski i Unii Europejskiej, aw odwrotnym kierunku przewozimy paliwo i materiały budowlane na Ukrainę.

 

Dla naszych klientów importujemy w ten sposób m.in. pszenicę i olej jadalny ze wschodu do Polski i Unii Europejskiej, a w drugą stronę paliwo i materiały budowlane do Ukrainy.

 

Punk przeładunkowy w Dorohusku i połączenie transportu ciężarowego z kolejowym, daje naszym klientom większe możliwości.

 

  • dostęp do głównej linii szerokopasmowej do Chin,
  • dostęp do toru europejskiego (wąskiego),
  • szybka i wygodna odprawa celna,
  • redukcja kosztów transportu dalekobieżnego,
  • większe bezpieczeństwo towarów w transporcie intermodalnym

Oferujemy partnerstwo dla pomyślnej wspólnej przyszłości.

 

Dzięki stałemu rozwojowi naszej firmy oraz połączeniu szlaków transportowych z koleją, która staje się dominująca w handlu międzynarodowym, inwestujemy w nowoczesne rozwiązania i budujemy własny terminal przeładunkowy po stronie ukraińskiej.

 

Inwestycja pozwoli nam i naszym klientom pozostać konkurencyjnymi przez wiele lat, a przede wszystkim otworzyć się na nowe rynki. Nasza inicjatywa jest wynikiem zmian zachodzących w dzisiejszym świecie, potrzeb przedsiębiorców przemysłowych w zakresie magazynowania i transportu nie tylko w Polsce i na Ukrainie.

Intermodalny Terminal Towarowy

 

Dołącz do Nas w Mostyska Hub

 

Terminal intermodalny łączący europejski i szeroki tor, budowany na obszarze „suchego portu” wyposażony w nowoczesne technologie, a także wszelkie niezbędne maszyny manipulujące to także odpowiedź, na obecne potrzeby naszych klientów. Tereny według planów zagospodarowania przestrzennego są przeznaczone pod działalność przemysłową, nie wymagają rewitalizacji, a jedynie uzbrojenia, posiadają własną sieć kanalizacyjną i niezależne zasoby wodne. Jeżeli są to dla Ciebie ważne informacje, zapraszamy na pełną prezentację na oficjalnej stronie:

 

www.mostyskahub.com