GOTRANS

– Wojciech Godos

 

Nasza specjalność to transport ciężarowy i spedycja wraz z kompleksową obsługą i zarządzaniem firmami przewozowymi.

Od 2006 r. świadczymy usługi transportowe
i wspieramy naszych klientów w logistyce.

 

Naszą renomę i stabilną pozycję na rynku zawdzięczamy dbałości o szczegóły i indywidualne potrzeby, terminowości i zapewnieniu bezpieczeństwa przesyłkom.

 

Nieustannie rosnąca grupa odbiorców, stałe wieloletnie współprace, nie były by bez Was możliwe.

 

Dziękujemy Wam za wasze zaufanie!

Transport międzynarodowy / transport intermodalny / spedycja i dostawy door-to-door do klienta.

 

W chwili obecnej oferujemy nowe możliwości. Z uwagi na zmiany w handlu, rosnące ceny transportu globalnego ze względu na energię, paliwa, a także kwestie środowiskowe łączymy naszą flotę ciężarową z koleją. Nasz punkt przeładunkowy mieści się w Dorohusku.

 

Dla naszych klientów importujemy w ten sposób m.in. pszenicę i olej jadalny ze wschodu do Polski i Unii Europejskiej, a w drugą stronę paliwo i materiały budowlane do Ukrainy.

 

Punk przeładunkowy w Dorohusku i połączenie transportu ciężarowego z kolejowym, daje naszym klientom ogromne możliwości.

 

  • dostęp do szerokiego toru wiodącego, aż do Chin
  • dostęp do toru europejskiego (wąskiego)
  • szybsze i płynniejsze odprawy celne
  • niższe koszty transportu na dalekich dystansach
  • większe bezpieczeństwo towarów w transporcie intermodalnym

Rozwój w trosce o wspólną przyszłość

 

Z uwagi na nieustanny rozwój naszej firmy i połączenie szlaków transportowych z koleją, która zaczyna dominować w handlu międzynarodowym inwestujemy w nowoczesne rozwiązania i budujemy własny terminal przeładunkowy po stronie Ukrainy.

 

Inwestycja pozwoli Nam i naszym klientom, zachować konkurencyjność na długie lata, a przede wszystkim otworzyć się na nowe rynki zbytu. Nasza inicjatywa wynika ze zmian, które obecnie mają miejsce na Świecie, z zapotrzebowania magazynowo transportowego przedsiębiorców przemysłowych nie tylko w Polsce i na Ukrainie.

Intermodalny Terminal Towarowy

 

Dołącz do Nas w Mostyska Hub

 

Terminal intermodalny łączący europejski i szeroki tor, budowany na obszarze „suchego portu” wyposażony w nowoczesne technologie, a także wszelkie niezbędne maszyny manipulujące to także odpowiedź, na obecne potrzeby naszych klientów. Tereny według planów zagospodarowania przestrzennego są przeznaczone pod działalność przemysłową, nie wymagają rewitalizacji, a jedynie uzbrojenia, posiadają własną sieć kanalizacyjną i niezależne zasoby wodne. Jeżeli są to dla Ciebie ważne informacje, zapraszamy na pełną prezentację na oficjalnej stronie:

 

www.mostyskahub.com